Thunder jednoducho prestížna značka 

 žuvacieho tabaku, ktorý vyrábaná spoločnosťou s dlhodobou tradíciou V2 Tobacco. Thunder je jednu z najznámejších značiek, zaoberajúcich sa výrobou snusu a najkvalitnejších žuvacích tabakov. Založili ju bratia Marc a Patrick Vogelovovii, ktorí začali s produkciou švédskeho snusu už v roku 2006. V roku 2011 sa presídlili do najmodernejšej fabriky na výrobu snusu v Škandinávií a odvtedy patria k absolútnej špičke.

Firemné heslo tejto firmy je vyrábať najkvalitnejšie produkty

za čo najnižšiu cenu. Na výrobu je dovážaný výhradne najkvalitnejší tabak z USA Filipín a Indie. Ich produkty majú vyvážená chuť veľmi silný základ, ktorý spoločne vytvára  príjemnú a sviežu harmóniu.

V roku 2014 vytvorili bratia úplnú novinku

a spôsobili prevrat v tabakovom priemysle. Vyrobili žuvací tabak (sáčkový/neporcovaný) ako náhradu za snus. Táto myšlienka bola zrodená  na podnet celkového zákazu predaja švédskeho snusu na území EU (okrem Švédska, Nórska a Dánska) a nemožnosti si tak legálne užívať chuť a vlastnosti švédskeho snusu.

Vznikol tak žuvací tabak, ktorý má rovnaké charakteristiky ako zakázaný snus

(chuť, sila, konzistencia), dokonca v niektorých charakteristikách snus predbieha. Oproti snusu sa zmenila aj štruktúra sáčku, v ktorom sa žuvací tabak nachádza. Je silnejší, tenší oproti sáčkom so snusom. Zmena nastala z toho dôvodu aby ste tento sáčok mohli počas doby používania par krát požuť a tým zvýraznili chuť a silu produktu.