×

Chyba

vmError: Couldnt create thumb, file not found /www/m/a/u75936/public_html/images/stories/virtuemart/product/Makla_-Africaine_26.jpg

vmError: Couldnt create thumb, file not found /www/m/a/u75936/public_html/images/stories/virtuemart/product/davkovac_v_krabicke.jpg

Obrázok nenájdený

Makla Bouhlel Bentchicou Rouge

Hodnotenie Nie je ešte ohodnotené
Silná metalická chuť s vysokým obsahom nikotínu. Je určená najmä pre ľudí, ktorí radi typickú chuť makiel.
3-5d.gif

Popis

Máme pre Vás 

ponuku atraktívnych zliav

Pri nákupe 1 boxu (10 ks) ušetríte až 1 euro
*Box obsahuje 10 ks Makla Rouge 

 Sila:

jedná sa o produkt, ktorý je skutočné silný a dokáže Vás poriadne nabiť nikotínom. Vysoký obsah nikotínu na gram tabaku je sila, ktorá dokáže uspokojiť po všetkých stránkach. Ak sa chcete nabudiť stačí si ju dať od 5 do 15 minút a Vaše sústredenie bude niekde na rozhraní konca vesmíru.

Ak sa budete chcieť dať do kludového režimu tak nechajte maklu pôsobiť dlhšie a fyzickú a mentálnu pohodu máte zaručenú či je deň alebo noc či svieti slnko alebo prší či ste po poriadnom tréningu alebo náročnom dni v práci.

Tento produkt je čo sa týka do obsahu nikotínu najsilnejší o čom sa môžete presvedčiť aj sami. Makla Bouhlel Bentchicou Rouge určite nie je vhodná pre ľudí čo začínajú s maklou. Ak však ste typ užívateľa, ktorý ma rád silné výrobky, tak Makla Rouge  bude pre Vás to pravé orechové. Ak chcete ešte zintenzívniť silu nikotínu pred aplikovaním, navlhčite maklu pár kvapkami vody.

   Balenie:

Balenie je strednej veľkosti a obsahuje 20g výrobku. V súčasnosti sa makly vyrábajú v baleniach 15g, 20g a 25g.

   Obal:

Krásny kovový obal červeno-ružovej farby. Tato farba symbolizuje dravosť a silu. Na vrchnej časti obalu sú vytlačené čiernou farbou dva znaky. Lev a pod nim mesiac zakompovaný do písmen T a C . Pred otvorením chráni obal po bokoch priesvitný polep, na ktorom je napísané zloženie makly a to:

  • 33% tabaku a
  • 67% ostatných látok.

 Chuť a vôňa:

Je určená najmä pre ľudí, ktorí radi typickú chuť makiel. Chuť tejto makly je veľmi špecifická a nemôžete si ju s žiadnym iným produktom pomýliť. Túto chuť a voňu si buď zamilujete a nebudete chcieť nič iné alebo Vás hneď odradí. Makla Rouge je charakteristická silnou metalickou chuťou.

   Vlhkosť:

Tento produktu má veľmi dobru vlhkosť, čo zabezpečuje veľkú dlhovekosť. Od otvorenia si udrží pri správnom skladovaní cca 2-3 týždňovú kvalitu. Tento produkt je avšak tak dobrý, že ju dokážete skonzumovať v oveľa kratšom čase.

   Štruktúra tabaku:

Štruktúru je znovu jedinečná. Ideálna na modelovanie v prstoch alebo aplikátoroch. Môžete si znej spraviť akýkoľvek tvar a jednoducho bude držať. Dajte zbohom sypkým neformovateľným hmotám tabaku.

   Skladovanie:

Maklu by ste mali skladovať v chladnom prostredí, najlepšie v chladničke, čím sa zabezpečí dlhodobá čerstvosť.

   Porovnanie produktov Makla

porovnanie žuvacieho tabaku

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia.