×

Chyba

vmError: Couldnt create thumb, file not found /www/m/a/u75936/public_html/images/stories/virtuemart/product/davkovac.jpg

vmError: Couldnt create thumb, file not found /www/m/a/u75936/public_html/images/stories/virtuemart/product/makla_ifrika_zuvaci_tabak_28.jpg

Obrázok nenájdený

Makla Ifrikia

Hodnotenie Nie je ešte ohodnotené
Je určená najmä pre ľudí, ktorí radi typickú chuť makiel. Balenie je strednej veľkosti a obsahuje 20 g žuvacieho tabaku.
3-5d.gif

Popis

Máme pre Vás 

ponuku atraktívnych zliav

Pri nákupe 1 boxu (10ks) ušetríte až 1 euro
Pri nákupe od 2-3 boxov je Vaša cena iba 2,89 € za kus
Pri nákupe od 4-6 boxov je Vaša cena iba 2,79  za kus
Pri nákupe od 7-10 boxov je Vaša cena iba 2,69 € za kus
Pri nákupe od 11-20 boxov je Vaša cena iba 2,59 € za kus
V prípade odberu nad 20 boxov, nás kontaktujte mailom, alebo telefonicky. Odporučíme Vás priamo na dovozcu tabaku 
*Box obsahuje 10 ks Makla Ifrikia 

 Sila:

jedná sa o produkt, ktorý je skutočné silný a dokáže Vás poriadne nabiť nikotínom. Vysoký obsah nikotínu na gram tabaku je sila, ktorá dokáže uspokojiť po všetkých stránkach. Ak sa chcete nabudiť stačí si ju dať od 5 do 15 minút a Vaše sústredenie bude niekde na rozhraní konca vesmíru.

Ak sa budete chcieť dať do kludového režimu tak nechajte maklu pôsobiť dlhšie a fyzickú a mentálnu pohodu máte zaručenú či je deň alebo noc či svieti slnko alebo prší či ste po poriadnom tréningu alebo náročnom dni v práci.

   Balenie:

Balenie je strednej veľkosti a obsahuje 20 g výrobku. V súčasnosti sa makly vyrábajú v baleniach 15g, 20g a 25g.  

  Obal:

Krásny kovový obal striebornej farby. Na vrchnej časti obalu je vytlačený čiernou farbou znak Afriky. Pred otvorením chráni obal po bokoch zelený polep, na ktorom je napísané zloženie makly a to:

  • 33% tabaku a
  • 67% ostatných látok.

  Chuť a vôňa:

Je určená najmä pre ľudí, ktorí radi typickú chuť makiel. Chuť tejto makly je veľmi charakteristická a nemôžete si ju s žiadnym iným produktom pomýliť. Túto chuť a voňu si buď zamilujete a nebudete chcieť nič iné alebo Vás hneď odradí. Ale keďže sa jedná o najpredávanejší produkt pridáte sa určite do prvej skupiny ľudí.

  Vlhkosť:

Tento produkt má veľmi dobru vlhkosť, čo jej zabezpečuje aj veľkú dlhovekosť. Od otvorenia si udrží pri správnom skladovaní cca 2-3 týždňovú kvalitu. Tento produkt je avšak tak dobrý, že ju dokážete skonzumovať v oveľa kratšom čase.

 

  Štruktúra tabaku:

štruktúru je znovu jedinečná. Ideálna na modelovanie v prstoch alebo aplikátoroch. Môžete si znej spraviť akýkoľvek tvar a jednoducho bude držať. Dajte zbohom sypkým neformovateľným hmotám tabaku.

  Skladovanie:

Maklu by ste mali skladovať v chladnom prostredí, najlepšie v chladničke, čím sa zabezpečí dlhodobá čerstvosť.  

   Porovnanie produktov Makla

porovnanie žuvacieho tabaku

Recenzie

štvrtok, 14. január 2016
Zaujímavá