×

Chyba

vmError: Couldnt create thumb, file not found /www/m/a/u75936/public_html/images/stories/virtuemart/product/davkovac.jpg

vmError: Couldnt create thumb, file not found /www/m/a/u75936/public_html/images/stories/virtuemart/product/makla_pack8.jpg

Obrázok nenájdený

Makla Bentchikou Africaine VÝHODNÉ BALENIE 10 KS

Hodnotenie Nie je ešte ohodnotené
Stredne silná makla, vytvorená ako medzistupeň medzi maklami. Je určená najmä pre ľudí, ktorí radi typickú chuť orálneho tabaku.
3-5d.gif

Popis

Využije naše množstevné zľavy
Pri kúpe 1 balenia (10ks) ušetríte až 1 euro

Sila:

Stredne silná makla, vytvorená ako medzistupeň medzi maklami. Je určená pre ľudí čo už majú skúsenosť s maklou. Aj keď sa jedná o stredne silný produkt, stále je však natoľko silný aby ste boli schopný využiť silu makly, či už na nabudenie alebo na relax.

Ak necháte maklu pôsobiť od 5 do 10 minúť makla Vás nabudí a mali by ste pocítiť zvýšené sústredenie a byť nabitý energiou, ak ju necháte ešte dlhšie pôsobiť makla Vás ukludní a spôsobí Vám stav relaxácie.

   Balenie:

Balenie je strednej veľkosti a obsahuje 20g výrobku. V súčasnosti sa makly vyrábajú v baleniach 15g, 20g a 25g. Toto balenie je vhodné pre konzumentov čo sa neradí obmedzujú a majú radi pri sebe vždy dostatok makly.

   Obal:

Krásny sivo - čierny obal z tvrdeného plastu prekvapí veľmi krásnym dizajnom.. Na vrchnej časti obalu je vytlačený čiernou farbou znak Afriky. Pred otvorením chráni obal po bokoch zelený polep, na ktorom je napísané zloženie makly a to:

  • 33% tabaku a
  • 67% ostatných látok

 Chuť a vôňa:

Je určená najmä pre ľudí, ktorí radi typickú chuť makiel. Chuť tejto makly je veľmi špecifická a nemôžete si ju s žiadnym iným produktom pomýliť. Túto chuť a vôňu si buď zamilujete a nebudete chcieť nič iné alebo Vás hneď odradí.

   Vlhkosť:

Tomuto produktu má veľmi dobru vlhkosť, čím jej zabezpečili veľkú dlhovekosť. Od otvorenia si udrží pri správnom skladovaní cca 2-3 týždňovú kvalitu. Tento produkt je avšak tak dobrý, že ju dokážete skonzumovať v oveľa kratšom čase.

   Štruktúra tabaku:

Štruktúra je znovu jedinečná. Ideálna na modelovanie v prstoch alebo aplikátoroch. Môžete si znej spraviť akýkoľvek tvar a jednoducho bude držať. Dajte zbohom sypkým neformovateľným hmotám tabaku.

   Skladovanie:

Maklu by ste mali skladovať v chladnom prostredí, najlepšie v chladničke, čím sa zabezpečí dlhodobá čerstvosť.

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia.