×

Chyba

vmError: Couldnt create thumb, file not found /www/m/a/u75936/public_html/images/stories/virtuemart/product/makla_pack8.jpg

vmError: Couldnt create thumb, file not found /www/m/a/u75936/public_html/images/stories/virtuemart/product/davkovac_v_krabicke.jpg

Obrázok nenájdený

Makla El Kantara VÝHODNÉ BALENIE 10 KS

Hodnotenie Nie je ešte ohodnotené
Vydarený mentolový výrobok v rade makiel. Skutočne silný produkt v 25g balení.
3-5d.gif

Popis

Využije naše
množstevné zľavy
pri nákupe od 2-3 boxov je Vaša cena iba 3,39 € za kus
pri nákupe od 4-6 boxov je Vaša cena iba 3,29 € za kus
pri nákupe od 7-10 boxov je Vaša cena iba 3,19 € za kus
pri nákupe od 11-20 boxov je Vaša cena iba 2,29 € za kus
V prípade odberu nad 20 boxov, nás kontaktujte mailom, alebo telefonicky. Odporučíme vás priamo na dovozcu tabaku 

Sila:

jedná sa o produkt, ktorý je skutočné silný a dokáže Vás poriadne nabiť nikotínom. Vysoký obsah nikotínu na gram tabaku je sila, ktorá dokáže uspokojiť po všetkých stránkach. Ak sa chcete nabudiť, stačí si ju dať od 5 do 15 minút a Vaše sústredenie bude niekde na rozhraní konca vesmíru.

Ak sa budete chcieť dať do kludového režimu tak nechajte maklu pôsobiť dlhšie a fyzickú a mentálnu pohodu máte zaručenú či je deň alebo noc či svieti slnko alebo prší či ste po poriadnom tréningu alebo náročnom dni v práci.

   Balenie:

balenie je skutočné kráľovské. 25g v jednom balení je to najväčšie množstvo tabaku ktoré Vám firma Sifaco môže poskytnúť. V súčasnosti sa makly vyrábajú v baleniach 15, 20 a 25g. Tak prečo si rovno nezobrať 25g. Vraví sa, že niekedy je menej viac, v tomto prípade to určite neplatí. Tak neváhajte a siahnite po nej.

   Obal:

Krásny tmavozelený obal z tvrdeného plastu prekvapí veľmi krásnym dizajnom. Na obale môžete vidieť most, ktorý je veľmi typickým monumentom pre Alžiírsko. A práve El Kantara je 130 metrov dlhý most, popod ktorého prechádza rieka Rhumel River. Most bol postavený v roku 1863, do dnešného dňa prešiel niekoľkými rekonštrukciami.

 Chuť a vôňa:

Je určená najmä pre ľudí, ktorí nemajú radi typickú tabakovú chuť makiel, ale majú radi sviežu zmenu. Ide o veľmi vydarený mentolový výrobok v rade makiel. Svieža vôňa mentolu ktorá Vám prečistí dutiny aj myseľ. Chuť je nevtieravá, no neviete sa jej nabažiť. Dokonala súhra chutí či už ku káve alebo čiernemu čaju.

Spoločnosť Sifaco si dala skutočné záležať a vytvorila mentolovú El kantaru tak, aby nebola ostrá a neštípala, ale spĺňala všetky aspekty a vyzdvihla mentol až na víťazný stupienok. Chuť a vôňa sú jednoducho nezameniteľné.

   Vlhkosť:

Tomuto produktu dali skutočnú vlhkosť, čím jej zabezpečili dlhovekosť tak ako žiadnemu inému produktu.

   Štruktúra tabaku:

štruktúra je znovu jedinečná. Ideálna na modelovanie v prstoch alebo aplikátoroch. Môžete si znej spraviť akýkoľvek tvar a jednoducho bude držať. Dajte zbohom sypkým neformovateľným hmotám tabaku. Privítajte El Kantaru !!!.

   Skladovanie:

Maklu by ste mali skladovať v chladnom prostredí, najlepšie v chladničke, čím sa zabezpečí dlhodobá čerstvosť.

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia.