×

Chyba

vmError: Couldnt create thumb, file not found /www/m/a/u75936/public_html/images/stories/virtuemart/product/davkovac_v_krabicke.jpg

vmError: Couldnt create thumb, file not found /www/m/a/u75936/public_html/images/stories/virtuemart/product/makla_pack8.jpg

Obrázok nenájdený

MAKLA IFRIKIA Výhodné balenie 10 ks

Hodnotenie 5/5
Ak Vám vyhovuje typická chuť Makiel je Ifrikia pre Vás ten správny produkt. Pri svojej vysokej sile nikotínu, dokáže poriadne nakopnúť.
3-5d.gif

Popis

Využije naše množstevné zľavy
Pri kúpe 1 balenia (10ks) ušetríte až 1 euro

 Sila:

jedná sa o produkt, ktorý je skutočné silný a dokáže Vás poriadne nabiť nikotínom. Vysoký obsah nikotínu na gram tabaku je sila, ktorá dokáže uspokojiť po všetkých stránkach. Ak sa chcete nabudiť stačí si ju dať od 5 do 15 minút a Vaše sústredenie bude niekde na rozhraní konca vesmíru.

Ak sa budete chcieť dať do kludového režimu tak nechajte maklu pôsobiť dlhšie a fyzickú a mentálnu pohodu máte zaručenú či je deň alebo noc či svieti slnko alebo prší či ste po poriadnom tréningu alebo náročnom dni v práci.

   Balenie:

Balenie je strednej veľkosti a obsahuje 20 g výrobku. V súčasnosti sa makly vyrábajú v baleniach 15g, 20g a 25g.  

  Obal:

Krásny kovový obal striebornej farby. Na vrchnej časti obalu je vytlačený čiernou farbou znak Afriky. Pred otvorením chráni obal po bokoch zelený polep, na ktorom je napísané zloženie makly a to:

  • 33% tabaku a
  • 67% ostatných látok.

  Chuť a vôňa:

Je určená najmä pre ľudí, ktorí radi typickú chuť makiel. Chuť tejto makly je veľmi charakteristická a nemôžete si ju s žiadnym iným produktom pomýliť. Túto chuť a voňu si buď zamilujete a nebudete chcieť nič iné alebo Vás hneď odradí. Ale keďže sa jedná o najpredávanejší produkt pridáte sa určite do prvej skupiny ľudí.

  Vlhkosť:

Tento produkt má veľmi dobru vlhkosť, čo jej zabezpečuje aj veľkú dlhovekosť. Od otvorenia si udrží pri správnom skladovaní cca 2-3 týždňovú kvalitu. Tento produkt je avšak tak dobrý, že ju dokážete skonzumovať v oveľa kratšom čase.

 

  Štruktúra tabaku:

štruktúru je znovu jedinečná. Ideálna na modelovanie v prstoch alebo aplikátoroch. Môžete si znej spraviť akýkoľvek tvar a jednoducho bude držať. Dajte zbohom sypkým neformovateľným hmotám tabaku.

  Skladovanie:

Maklu by ste mali skladovať v chladnom prostredí, najlepšie v chladničke, čím sa zabezpečí dlhodobá čerstvosť.  

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia.