×

Chyba

vmError: Couldnt create thumb, file not found /www/m/a/u75936/public_html/images/stories/virtuemart/product/davkovac.jpg

vmError: Couldnt create thumb, file not found /www/m/a/u75936/public_html/images/stories/virtuemart/product/mentol_balicek.jpg

Obrázok nenájdený

Makla Shems VÝHODNÉ BALENIE 12 KS

Hodnotenie Nie je ešte ohodnotené
Citrusová vôňa a chuť v 15g balení je vhodná pre tých ktorí hľadajú zmenu v žuvacom tabaku.
3-5d.gif

Popis

Využije naše množstevné zľavy
Pri kúpe 1 balenia (10ks) až 1,2 eura

Sila:

jedna sa o produkt, ktorý je stredne silný, ale aj tak Vás dokáže poriadne nabiť nikotínom. Stredná sila nikotínu je určená pre tých, ktorý s maklou len začínajú a nie sú ešte zvyknutý na poriadnu ultra silu makly. Ak sa chcete nabudiť stačí si ju dať od 5 do 15 minút a Vaše sústredenie bude niekde na rozhraní konca vesmíru.

Ak sa budete chcieť dať do kludového režimu tak nechajte maklu pôsobiť dlhšie a fyzickú a mentálnu pohodu máte zaručenú či je deň alebo noc či svieti slnko alebo prší či ste po poriadnom tréningu alebo náročnom dni v práci.

   Balenie:

Balenie je vytvorené v najmenšej veľkosti a obsahuje 15g výrobku. V súčasnosti sa makly vyrábajú v baleniach 15g, 20g a 25g. Tento produkt bol vytvorený ako chuťovka a ako zmena od typických chutí klasických alebo mentolových chudí makiel. Ak si chcete vytvoriť ešte väčší chuťový zažiť kludne skombinujte Makalu Shems s iným mentolovým produktom od makly.

  Obal

Krásny plastový obal čiernej farby. Na vrchnej časti obalu je vytlačený žltou farbou znak slnka a citrónu. Tento produkt by mal evokovať teplé slnečné dni počas letných mesiacov, kedy je citiť voňu citrusových plodov. Pred otvorením chráni obal po bokoch priesvitný polep, na ktorom je napísané zloženie makly a to:

  • 33% tabaku a
  • 67% špecialnej zmesy firmy Sifaco.

 Chuť a vôňa:

Ako už aj naznačuje obal, jedná sa o chuť a vôňu zameranú na citrusy. Chuť je prijemná nevtieravá a skutočne pocítite citrón. Vôňa produktu je intenzívna. Ak máte radi citrusy určite neváhajte a vyskúšajte Maklu Shems, nebudete ľutovať.

   Vlhkosť:

Tento produkt má dobrú vlhkosť, čím jej zabezpečili veľkú dlhovekosť. Od otvorenia si udrží pri správnom skladovaní cca 2-3 týždňovú kvalitu. Tento produkt je avšak tak dobrý, že ju dokážete skonzumovať v oveľa kratšom čase.

   Štruktúra tabaku:

Štruktúra je trochu suchšia a preto nie je vhodná na modelovanie v prstoch. Preto použite určite aplikátor.

   Skladovanie:

Maklu by ste mali skladovať v chladnom prostredí, najlepšie v chladničke, čím sa zabezpečí dlhodobá čerstvosť.

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia.