×

Chyba

vmError: Couldnt create thumb, file not found /www/m/a/u75936/public_html/images/stories/virtuemart/product/Makla_Verte_22.jpg

vmError: Couldnt create thumb, file not found /www/m/a/u75936/public_html/images/stories/virtuemart/product/mentol_balicek.jpg

Obrázok nenájdený

Makla Bouhlel Bentchicou Verte

Hodnotenie 4/5
Veľmi vydarený mentolový žuvací tabak v rade makiel s nízkym obsahom nikotínu.
3-5d.gif

Popis

Máme pre Vás 

ponuku atraktívnych zliav

Pri nákupe 1 boxu (10 ks) ušetríte až 1 euro
*Box obsahuje 10 ks Makla Verte 

Sila:

Jedná sa o produkt, ktorý je najslabší z rady makiel, preto je určený pre tých, ktorý s maklou začínajú, alebo chcú zmenu od typických silných makiel. Aj keď sa jedna o najslabší produkt, stále je však natoľko silný aby ste boli schopný využiť silu makly či už na nabudenie alebo na relax.

Ak necháte maklu pôsobiť od 5 do 10 minúť makla Vás nabudí a mali by ste pocítiť zvýšené sústredenie a byť nabitý energiou, ak ju necháte ešte dlhšie pôsobiť makla Vás ukludní a spôsobí Vám stav relaxácie.

   Balenie:

Balenie je skutočné kráľovské. 25g v jednom balení je to najväčšie množstvo tabaku ktoré Vám firma Sifaco môže poskytnúť. V súčasnosti sa makly vyrábajú v baleniach 15g, 20g a 25g. Tak prečo si rovno nezobrať 25g. Vraví sa, že niekedy je menej viac, v tomto prípade to určite neplatí. Tak neváhajte a siahnite po nej.

   Obal:

Krásny kovový obal zelenej farby. Na vrchnej časti obalu sú vytlačené čiernou farbou dva znaky. Lev a pod nim mesiac zakompovaný do písmen T a C . Pred otvorením chráni obal po bokoch priesvitný polep, na ktorom je napísané zloženie makly a to:

  • 33% tabaku a
  • 67% ostatných látok

 Chuť a vôňa:

Je určená najmä pre ľudí, ktorí nemajú radi typickú tabakovú chuť makiel, ale majú radi sviežu zmenu. Ide o veľmi vydarený mentolový výrobok v rade makiel. Chuť je menej intenzívna ako u rady El Kantara avšak ideálna pre tých čo chcú stále cítiť chuť klasickej makly a zároveň aj chuť mentolu. Odporúčame ľudom, čo s maklou začínajú.

   Vlhkosť:

Tomuto produktu dali skutočnú vlhkosť, čím jej zabezpečili dlhovekosť tak ako žiadnemu inému produktu.

   Štruktúra tabaku:

Štruktúra je znovu jedinečná. Ideálna na modelovanie v prstoch alebo aplikátoroch. Môžete si znej spraviť akýkoľvek tvar a jednoducho bude držať. Dajte zbohom sypkým neformovateľným hmotám tabaku.

   Skladovanie:

Maklu by ste mali skladovať v chladnom prostredí, najlepšie v chladničke, čím sa zabezpečí dlhodobá čerstvosť.

   Porovnanie produktov Makla

porovnanie žuvacieho tabaku

Recenzie

pondelok, 10. november 2014
este by som skusil asi aj dalsie
futureman