×

info

Info: Your template settings are old, please check your template settings in the vm config and in your categories

Obrázok nenájdený

Thunder WINTERGREEN Ultra Strong Chew Bags

Hodnotenie Nie je ešte ohodnotené
Novinka od značky Thunder - Thunder Ultra Strong Wintergreen !! Ešte väčšia a dlhotrvajúcejšia chuť mäty.

Popis

Thunder Wintergreen Ultra Strong sa vyznačuje silnou, dlhotrvajúcou chuťou mentolu a najväčšou silou z pomedzi všetkých tabakov značky Thunder! Hmotnosť obalu: 17,6 gramu

Máme pre Vás 

ponuku atraktívnych zliav

Pri nákupe 1 boxu (10 ks) ušetríte až 1,5 euro 

*Jeden box obsahuje 10 ks Thunder Extra Strong Frosted

 SILA:

ide o najsilnejší produkt žuvacieho tabaku z rady Thunder od spoločnosti V2 TOBACCO. Obsah nikotínu na gram tabaku je skutočne veľký a to konkrétne 22 mg. Táto sila je taká veľká vďaka tomu, že okrem tabakovej zmesi, obsahuje nikotín aj sáčok, ktorý je tiež nim napustený. Ak chcete plne využiť silu nikotínu užívajte žuvací tabak Thunder Ultra Strong minimálne po dobu piatich minút až do jednej hodiny.

  BALENIE:

Balenie obsahuje 17,6 g tabaku. Jeden puk obsahuje 22 luxusných hnedých sáčkov určených na žuvanie. Jedná sa o skutočne revolučný produkt od spoločnosti V2 TOBACCO. Sáčky môžete použite kedy len chcete, či ste na cestách, po náročnom dni alebo len tak keď dostanete chuť.

  OBAL:

Obal je v tvare puku. Na vrchnej strane sa nachádza malé úložné miesto, kde si môžete odložiť použitý tabak. Poprípade odložiť tabak, ak ho budete chcieť použiť neskôr. Značka Thunder od značky V2 TOBACCO symbolizuje už ako názov hovorí hrom. Hrom symbolizuje silu, ktorá je v tomto produkte ukrytá.

  CHUŤ A VÔŇA:

Thunder Ultra Strong Frosted sa vyznačuje silnou mätovou vôňou a aj chuťou. Sviežosť mäty v tomto produkte je skutočne obdivuhodná.

  VLHKOSŤ:

Tomuto produktu dali skutočnú vlhkosť, čím jej zabezpečili dlhovekosť tak ako žiadnemu inému produktu.

  SKLADOVANIE:

Thunder Ultra Strong by ste mali skladovať v chladnom prostredí, najlepšie v chladničke, čím sa zabezpečí dlhodobá čerstvosť. Najlepšie je ju skladovať pri teplote 4 až 6 stupňov.

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia.