×

Chyba

vmError: Couldnt create thumb, file not found /www/m/a/u75936/public_html/images/stories/virtuemart/product/Thunder-Extra-strong-Winter.jpg

vmError: Couldnt create thumb, file not found /www/m/a/u75936/public_html/images/stories/virtuemart/product/Thunder-Extra-strong-Origin3.jpg

vmError: Couldnt create thumb, file not found /www/m/a/u75936/public_html/images/stories/virtuemart/product/Thunder_Extra_Str_Melon_39.jpg

vmError: Couldnt create thumb, file not found /www/m/a/u75936/public_html/images/stories/virtuemart/product/Thunder-Extra-Strong-Orig25.jpg

×

info

Info: Your template settings are old, please check your template settings in the vm config and in your categories

Obrázok nenájdený

Thunder Extra strong Frosted (neporciovaný) VÝHODNÉ BALENIE 10 KS

Hodnotenie 5/5
Tabakový výrobok sa vyznačuje sa príjemnou a dlhotrvajúcou chuťou mäty priepornej. Ide o extra silný produkt žuvacieho tabaku.
3-5d.gif

Popis

Máme pre Vás 

ponuku atraktívnych zliav

Pri nákupe 1 boxu (10 ks) ušetríte až 1 euro
*Jeden box obsahuje 10 ks Thunder Extra Strong Frosted

Sila:

Nový neporcovaný žuvací tabak od značky Thunder. Tabakový výrobok sa vyznačuje sa príjemnou a dlhotrvajúcou chuťou mäty piepornej. Ide o extra silný produkt žuvacieho tabaku z rady Thunder od spoločnosti V2 TOBACCO.

Obsah nikotínu na gram tabaku je veľký a to konkrétne 16 mg. Ak chcete plne využiť silu nikotínu užívajte žuvací tabak Thunder Extra Strong Frosted minimálne po dobu piatich minút až do jednej hodiny.

   Balenie:

Balenie obsahuje 37g tabaku. Ide o neporciovaný tabak, ktorý si môžete vymodelovať do akéhokoľvek tvaru a veľkosti podľa Vašej chuti a gusta .

  Obal

Obal je v tvare puku. Značka Thunder od značky V2 TOBACCO symbolizuje už ako názov hovorí hrom. Hrom symbolizuje silu, ktorá je v tomto produkte ukrytá.

 Chuť a vôňa:

Thunder Extra Strong Frosted Vás očarí príjemnou vôňou a dlhotrvajúcou chuťou mäty piepornej.

   Vlhkosť:

Tomuto produktu dali skutočnú vlhkosť, čím jej zabezpečili dlhovekosť tak ako žiadnemu inému produktu.

   Skladovanie:

Thunder Extra Strong Frosted by ste mali skladovať v chladnom prostredí, najlepšie v chladničke, čím sa zabezpečí dlhodobá čerstvosť. Najlepšie je ju skladovať pri teplote 4 až 6 stupňov.

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia.