×

Chyba

vmError: Couldnt create thumb, file not found /www/m/a/u75936/public_html/images/stories/virtuemart/product/Thunder-Extra-strong-Origin3.jpg

vmError: Couldnt create thumb, file not found /www/m/a/u75936/public_html/images/stories/virtuemart/product/thunder_extra_pack.jpg

×

info

Info: Your template settings are old, please check your template settings in the vm config and in your categories

Obrázok nenájdený

Thunder Extra Strong Original Chewing bags VÝHODNÉ BALENIE 10 KS

Hodnotenie Nie je ešte ohodnotené
Vyznačuje klasickou chuťou tabaku s príjemným podtónom bergamot. Tomuto žuvaciemu tabaku dali skutočnú vlhkosť, čím zabezpečili jeho dlhovekosť.
3-5d.gif

Popis

Máme pre Vás 

ponuku atraktívnych zliav

Pri nákupe 1 boxu (10 ks) ušetríte až 1 euro.
*Jeden box obsahuje 10 ks Thunder Extra Strong Original

 Sila:

Ide o extra silný produkt žuvacieho tabaku z rady Thunder od spoločnosti V2 TOBACCO. Obsah nikotínu na gram tabaku je veľký a to konkrétne 16 mg. Ak chcete plne využiť silu nikotínu užívajte žuvací tabak Thunder Extra Strong minimálne po dobu piatich minút až do jednej hodiny.

 Balenie:

Balenie obsahuje 17,6 g tabaku. Jeden puk obsahuje 22 luxusných bielych sáčkov určených na žuvanie. Jedná sa o skutočne revolučný produkt od spoločnosti V2 TOBACCO. Sáčky môžete použite kedy len chcete, či ste na cestách, po náročnom dni alebo len tak keď dostanete chuť.

 Obal:

Obal je v tvare puku. Na vrchnej strane sa nachádza malé úložné miesto, kde si môžete odložiť použitý tabak. Poprípade odložiť tabak, ak ho budete chcieť použiť neskôr. Značka Thunder od značky V2 TOBACCO symbolizuje už ako názov hovorí hrom. Hrom symbolizuje silu, ktorá je v tomto produkte ukrytá.

 Chuť a vôňa:

Thunder Extra Strong ORIGINAL sa vyznačuje klasickou chuťou tabaku s príjemným podtónom bergamotu. Bergamot (horký pomaranč) je voňavé ovocie o veľkosti pomaranča hruškovitého tvaru. Bergamotové je základom vône a chuťe známeho čaju Earl Grey.

 Vlhkosť:

Tomuto produktu dali skutočnú vlhkosť, čím jej zabezpečili dlhovekosť tak ako žiadnemu inému produktu.

 Skladovanie:

Thunder Extra Strong Melon by ste mali skladovať v chladnom prostredí, najlepšie v chladničke, čím sa zabezpečí dlhodobá čerstvosť. Najlepšie je ju skladovať pri teplote 4 až 6 stupňov.

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia.