×

info

Info: Your template settings are old, please check your template settings in the vm config and in your categories

Obrázok nenájdený

Thunder Extra Strong Original (neporciovaný) VÝHODNÉ BALENIE 10 KS

Hodnotenie Nie je ešte ohodnotené
Extra silný produkt žuvacieho tabaku z rady Thunder. Vyznačuje sa klasickou chuťou tabaku s príjemným podtónom bergamotu.
3-5d.gif

Popis

Máme pre Vás 

ponuku atraktívnych zliav

Pri nákupe 1 boxu (10 ks) ušetríte až 1 euro
*Jeden box obsahuje 10 ks Thunder Extra Strong Original

Sila:

Nový neporcovaný žuvací tabak od značky Thunder. Tabakový výrobok  vyznačuje sa príjemnou a dlhotrvajúcou chúťou horkého pomaranča (bergamot). Ide o extra silný produkt žuvacieho tabaku z rady Thunder od spoločnosti V2 TOBACCO.

Obsah nikotínu na gram tabaku je veľký a to konkrétne 16 mg. Ak chcete plne využiť silu nikotínu užívajte žuvací tabak Thunder Extra Strong Frosted minimálne po dobu piatich minút až do jednej hodiny.

   Balenie:

Balenie obsahuje 37g tabaku. Ide o neporciovaný tabak, ktorý si môžete vymodelovať do akéhokoľvek tvaru a veľkosti podľa Vašej chuti a gusta .

   Obal:

Obal je v tvare puku. Značka Thunder od značky V2 TOBACCO symbolizuje už ako názov hovorí hrom. Hrom symbolizuje silu, ktorá je v tomto produkte ukrytá.

 Chuť a vôňa:

Thunder Extra Strong ORIGINAL sa vyznačuje klasickou chuťou tabaku s príjemným podtónom bergamotu. Bergamot (horký pomaranč) je voňavé ovocie o veľkosti pomaranča hruškovitého tvaru. Bergamot je základom vône a chute známeho čaju Earl Grey.

   Vlhkosť:

Tomuto produktu dali skutočnú vlhkosť, čím jej zabezpečili dlhovekosť tak ako žiadnemu inému produktu.

   Skladovanie:

Thunder Extra Strong Frosted by ste mali skladovať v chladnom prostredí, najlepšie v chladničke, čím sa zabezpečí dlhodobá čerstvosť. Najlepšie je ju skladovať pri teplote 4 až 6 stupňov.

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia.